Zásady zpracování osobních údajů

Správcem osobních údajů na profikasa.cz je PROFIKASA ICT s.r.o., Praha 6, Ruzyně, Žukovského 888/2, IČ: 06850308. Správce je řádně registrován u Úřadu pro ochranu osobních údajů.

 

Spravované osobní údaje

V rámci procházení webu a používání formulářů, které web profikasa.cz obsahuje dochází ke zpracování těchto osobních údajů: jméno, příjmení, e-mailová adresa, telefonní číslo, IP adresa.

 

Účel zpracování osobních údajů

Osobní údaje zpracováváme pouze s vědomím a souhlasem uživatelů. Poskytnuté údaje využíváme k reakci na požadavky, které uživatelé vznášejí pomocí formulářů na webu. Pokud nám uživatelé dají souhlas využíváme jejich osobní údaje k jejich kontaktování s nabídkami, novinkami a informacemi týkající se produktu PROFIKASA. Při prohlížení webových stránek profikasa.cz dochází k anonymní analýze návštěvnosti.

 

Doba uchování osobních údajů

Osobní údaje, které jsou nám poskytnuty uchováváme po dobu 5 let od jejich poskytnutí nebo do doby než uživatel zažádá o jejich vymazání.

 

Zabezpečení osobních údajů

 • Osobní údaje, které zpracováváme zabezpečujeme různými dostupnými technickými prostředky. Všechna data a přístupy na portál profikasa.cz jsou šifrována a posílána pomocí HTTPS protokolu.
 • Osobní údaje zpracovávají naši zaměstnanci a partneři. Pro provoz portálu jsme identifikovali tyto zpracovatele:
  • ČEPOS – Česká potravinářská obchodní a.s., Žukovského 888, Praha – poskytovatel IT infrastruktury, služeb IT, servisní a obchodní podpory produktu PROFIKASA.
  • AZ telemarketing, s. r. o., Zeyerova 918, 790 01 Jeseník – poskytovatel call centra.
  • WEDOS Internet, a.s., Masarykova 1230, Hluboká nad Vltavou – poskytovatel webového hostingu.
  • Google LLC, Mountain View, CA 94043, USA – služba Google Analytics, reCaptcha.
  • Smartsupp.com, Milady Horákové 13, Brno – služba Smartlook.

 

Vymazání osobních údajů

 • Můžete požádat o vymazání osobních údajů, které jste nám poskytnuli. V co nejkratší době se pokusíme Vašemu požadavku vyhovět a vymazat Vaše poskytnuté osobní údaje. Vymažeme všechny Vaše údaje, které nepotřebujeme k plnění zákonných povinností (např. plnění smlouvy, fakturace). Tyto údaje vymažeme až po lhůtě, kterou nám stanovuje zákon.
 • Žádost o vymazání osobních údajů můžete podat na e-mailové adrese info@profikasa.cz nebo písemně na adrese PROFIKASA ICT s.r.o., Žukovského 888/2, Praha 6, Ruzyně.

 

Odvolání souhlasu s využitím osobních údajů

 • Pokud se rozhodnete odvolat souhlas s využitím osobních údajů můžete to udělat pomocí žádosti na e-mailové adrese info@profikasa.cz nebo písemně na adrese PROFIKASA ICT s.r.o., Žukovského 888/2, Praha 6, Ruzyně.

 

Jaká jsou Vaše další práva?

 • Můžete požadovat opravu Vámi poskytnutých osobních údajů. V případě požadavku na opravu údajů nás kontaktujte na e-mailové adrese info@profikasa.cz nebo písemně na adrese PROFIKASA ICT s.r.o., Žukovského 888/2, Praha 6, Ruzyně.
 • V případě pochybností o zpracování Vámi poskytnutých osobních údajů nás můžete požádat o vysvětlení, případně odstranění závadného stavu. S dotazy nebo námitkami ke zpracování osobních údajů se můžete také rovněž obrátit přímo na Úřad pro ochranu osobních údajů, Pplk. Sochora 27, Praha 7, e-mail: posta@uoou.cz, ID datové schránky: qkbaa2n.

 

Tyto zásady práce s osobními údaji byly vydány dne 24.05.2018. Poslední aktualizace proběhla 24.05.2018.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.